تبلیغات
مجله اینترنتی میدیاصفر - مهمان جنجالی علی ضیا اجازه حضور در برنامه را پیدا نکرد!
مجله اینترنتی میدیاصفر
هر آنچه شما می خواهید در مجله اینترنتی میدیاصفر

عدم حضور کارگردان فیلم رستاخیز در برنامه "امشب"

از چند روز پیش این خبر منتشرشده بود که قرار است احمدرضا درویش کارگردان فیلم «رستاخیز» و تعدادی از عوامل فیلم میهمان برنامه «امشب» علی ضیاء شوند.
مهمان جنجالی علی ضیا اجازه حضور در برنامه را پیدا نکرد!,مجری,فرهنگ,هنر,مجری,رمضان,علی,ضیا,علی ضیا,مجری محبوب,جنجالی,عکس,رستاخیز,برنامه امشب,امشب,میدیاصفر

علی ضیاء در ابتدای برنامه امشب گفت که بنا بر صلاحدیدها امشب در خدمت میهمانانی که قرار بود در این برنامه باشند نیستیم و حضور آن‌ها به برنامه دیگری موکول شده است..
بقیه در ادامه مطلب
او افزود:«مهمان‌های امشب ما همان‌هایی بودند که اسمشان در خبرگزاری‌ها بود اما گفتند که نیایند و ما هم گفتیم چشم.»
علی ضیاء که میهمانان برنامه دوشنبه‌شبش بنا بر صلاحدید مدیران سیما در برنامه «امشب» حاضر نشده بودند، در طول این برنامه چند بار به شوخی درباره این موضوع و خط قرمزهای صداوسیما صحبت کرد..

او که در ابتدای برنامه به دلایل حضور نیافتن میهمانانش اشاره‌کرده بود، در بخشی از برنامه بجای گفتن «اپلیکیشن‌های موبایل» گفت «نرم‌افزارهای تلفن همراه» و بعد خطاب به مخاطبان برنامه گفت: «چیزهایی که شما الآن دارید در ذهنتان به آن‌ها فکر می‌کنید، من هم بلد هستم، اما اگر الآن روی آنتن بگویم خیلی بد می‌شود.»
مجله اینترنتی میدیاصفر
اشاره علی ضیاء احتمالاً به دستورالعمل‌هایی است که استفاده از کلمات و عبارات غیرفارسی را برای مجریان صداوسیما ممنوع کرده است.

او که میزبان یک کارشناس مذهبی بود در میانه‌ی گفت‌وگو با میهمانش گفت که من از فضای بحث خیلی راضی هستم، اگر مدیران هم رضایت دارند که ادامه بدهیم، اما اگر راضی نیستند یک اس ام اس بزنند تا متوجه بشویم.


«امشب» برنامه‌ای گفت‌وگومحور است که پس از پایان پخش سریال «پایتخت 4» از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.


منبع : khabaronline.irطبقه بندی: اخبار جدید و خواندنی، 
برچسب ها: رستاخیز، مهمان امشب علی ضیا، مهمان جنجالی علی ضیا، عدم حضور کارگردان فیلم رستاخیز در برنامه "امشب"، کارگردان جنجالی فیلم ایرانی، خبر جنجالی در برنامه علی ضیا، خبر داغ جنجالی علی ضیا،
ارسال توسط Admin

آرشیو مطالب
آپلود رایگان و دائمی
پیوند های روزانه
بازی آنلاین